Mustafaozver

No-lose trading targets (Based on TDSequential) By Mustafa ÖZVER

This code shows expected reaction target prices after sudden moving based on Tom Demark Sequential. Red area means the price is on overbought area, green area means the price is on oversold area. If you see red area under price, you can make short option to next to the horizontal beginning price of red area. If you see green area over price, you can make long option to next to the horizontal beginning price of green area.

When this code works
- The green area starts where tdseq value is on oversold
- The red area starts where tdseq value is on overbought

Of course, this code may be failed, do not forget the target may never come. But hopefully price will cross over the target.
And you (as developers) can develop this code by using anything instead of tdseq to get up-down target prices.

But only this values can not guarantee good results for trading. BE CAREFUL
Skript med en öppen källkod

I sann TradingView-anda har författaren till detta skript publicerat det som öppen källkod, så att handlare kan förstå och verifiera det. Skål för författaren! Du kan använda den gratis men återanvändning av den här koden i en publikation regleras av våra Ordningsregler. Du kan göra den till favorit för att använda den i ett diagram.

Vill du använda det här skriptet i ett diagram?

Kommentarer

In Turkish:
Bu kod ile Tom Demark Sequential değerine dayanarak gelişen tepki alışlarının başlama ve bitiş noktaları tespit edilebilir. Ve bu noktalar hedef fiyat olarak karşımıza çıkacaktır, bu tespit edilen noktalara fiyatın geri gelmesi büyük bir ihtimalle beklenir. Kırmızı alanlar aşırı alışlarda meydana gelir ve tepki işlemleri ile fiyat geri gelmesi beklenir. Yeşil alanlar ise aşırı satışlarda meydana gelir ve yine aynı şekilde tepki işlemleri ile fiyat geri gelmesi beklenir. Yani oluşan bölgenin (yeşil veya kırmızı) fiyatın tepki vermesi ile kapanacağı öngörülür.

Kod çalışırken;
- Yeşil alan TDSequential'ın satış verdiği yerde
- Kırmızı alan TDSequential'ın alış verdiği yerde
Başlar

Elbette, bu kod her zaman piyasayı doğru tahmin edemez ve zarara uğramanıza sebep olabilir. Hedef fiyatlar asla gelmeyebilir.

Uyarı bu kod trade için kazancı asla garanti edemez ve yatırım tavsiye, danışmanlığı için kullanılamaz. Al-sat için sadece bu kodu değil yardımcı argümanları da kullanmanızı şiddetle tavsiye eder ve dikkatli olunması gerektiğini belirtmek isterim.
Svara